Agnieszka Jaskółka

6,7
1 640 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Jaskółka

gdy grała w "Psach"? Demoralizujące. Tam się rozbierała, przeklinała i uprawiała seks.

yadin

łał

joach91

W filmie wygląda co najmniej na dwadzieścia kilka. Stąd moje zdziwienie. Wykorzystywanie 14-15 latki w czymś takim jest nieetyczne. Pewnie chodziła wtedy do szkoły. Ciekawe, co na to jej rówieśnicy?

yadin

Ciekawe, co na to dyrekcja?

anonimowy_choleryk

No właśnie! Kiedyś takie karnie wywalali do liceów wieczorowych. Dziś degrengolada i demoralizacja.

yadin

Miała 13 lat. Film kręci się rok wcześniej od premiery. Dlatego sprawdzając wiek aktorek w filmach trzeba odjąć rok od daty urodzin co do premiery

yadin

Miała 13 lat. Film kręci się rok wcześniej od premiery. Dlatego sprawdzając wiek aktorek w filmach trzeba odjąć rok od daty urodzin co do premiery

anonimowy_choleryk

ciekawe co na to pan wozny o.0

Mr_Krytyk

haha mistrz ;)

anonimowy_choleryk

Linda pedofil

yadin

Ja się pytam: gdzie byli rodzice?!

yadin

Miała 13 lat. Film kręci się rok wcześniej od premiery. Dlatego sprawdzając wiek aktorek w filmach trzeba odjąć rok od daty urodzin co do premiery

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Chcesz demoralizowania młodzieży? A kto sprawdzi, czy na dziewczęta przyjmowane na studia są jeszcze dziewicami?

użytkownik usunięty
yadin

dafuq did i just read

yadin

Mogę się poświęcić i sprawdzać;D

yadin

Co kurna?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

To już nawet nie kwestia wyznawanej wiary i jej przykazań.

yadin

Jodie Foster w Taksówkarzu miała 14 lat, grała prostytutkę i proponowała seks oralny na początek...i co ztego? to są aktorzy!

Boomslang76

co do niej to w ciekawostkach jest "Ponieważ nie pozwalał na to wiek, Jodie Foster nie mogła uczestniczyć we wszystkich scenach, często zastępowała ją starsza siostra, Connie. " :p

Boomslang76

Widziałeś oba filmy? Bo cała wulgarność roli Jodie Foster kończy się na ostrym słownictwie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yadin

Nie ona tylko jej postać... Ohhh ludzie ludzie...

kwestiawyboru

Oj, ludzie. Ale pojechaliście. Tu chodzi tylko o zachowanie czystości i niewinności. Kiedyś podszedłem do nastolatki, która dawała się obłapywać publicznie jakiemuś chłopakowi. Powiedziałem, co o tym sądzę i czym powinna się zajmować, a nie dać dotykać i obmacywać.

yadin

Dodam, że nie chce mi się wierzyć, ile wokół jest brudnych, zbrukanych seksem kobiet.

yadin

abstrahując od filmu a mówiąc o życiu, co kogo obchodzi moralność innych? . . .

kwestiawyboru

Kwestiawyboru ma rację. Każdy ma swój rozum i swój sposób postrzegania pewnych granic i nikogo nie powinno to obchodzić.

yeti89

Każdy robi, co chce, ale są ludzie, którzy podlegają ocenie.

yadin

I właśnie to jest coś z czym się nie zgadzam. Nikt nie powinien być oceniany.

yeti89

Oceniany jest polityk, oceniany jest katolicki kąć, oceniany jest każdy VIP. I to jest normalne.

yadin

To tylko wydaje się normalne się normalne,jesteśmy do tego przyzwyczajeni. A o sprawach kościelnych wolę się nie wypowiadać wcale.

yeti89

Moim zdaniem oceniają tylko ludzie potrzebujący się dowartościować.
I seks nie bruka nikogo, ani kobiet ani mężczyzn.
Sorry, miało być do yadin.

t0m3k__

Spoko,ważne że mądrze gadasz;D

yadin

jak żeś taki ortodoksyjny katol to Ci zacytuję: „Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni”

yadin

Oczywiście że są. Jej piętnastoletnie ciało oceniam na 8+.

yadin

Czyli Ty..

yeti89

No nie uważam, żeby każdy miał rozum, ale wiem o co chodzi :D

kwestiawyboru

Dobre to było;D

yeti89

A co? Chcielibyście mieć piętnastoletnią córkę, która gra role łóżkowe i sypia regularnie ze swoim chłopakiem? Zabiłbym i założył pas cnoty na sto lat.

yadin

Jestem pewien że bez zgody rodziców się nie obyło. Ty byś się nie zgodził,twoja decyzja. Ja może nie byłbym zachwycony ale wolałbym dać szansę córce na zaistnienie i nie mieć potem wyrzutów sumienia że przez moje staroświeckie (nie chcę pisać że stricte katolickie) poglądy nie spełniło się to o czym jako nastolatka marzyła. A jestem pewien że wykorzystanie szansy na karierę jest ważniejsze niż poglądy.

P.S.
Podejrzewam że po zabiciu pas cnoty byłby zbędny ;D

yeti89

z tego co pamietam scen nagosci nie bylo tylko udawany seks... i to jakos malo przekonywjaco, nie miala duzo scen wiec wulgaryzmow tez jakos duzo nie zarejestrowałem(chyba ze mam zwiekszona tolerancje) i yeti89 nie wiem o czym marzyła ale kariere aktorska w filmie(nie wiem jak teatr) ma przebogatą:]

yeti89

U mnie bardziej staroświeckie jak katolickie. Już nie przypisujmy każdemu tradycjonaliście przywiązania do katolicyzmu. Krzywdzimy człowieka i katolicyzm.

yeti89

"A jestem pewien że wykorzystanie szansy na karierę jest ważniejsze niż poglądy"

To zdanie bardzo dużo mówi o Twojej moralności, skoro dla Ciebie robienie kariery za wszelką cenę - wbrew własnej moralności, własnym poglądom i własnym zasadom jest / byłoby ważniejsze od bycia w zgodzie ze swoimi wartościami. Tylko powinszować.

yadin

Nie no co Ty ja bym z rozpędu w przepaść się rzuciła, co za degrengolada, dokąd świat zmierza? JAK ŻYĆ W TAKIM KRAJU? -.-
żartowałam. Polecam Ci serial "Co ludzie powiedzą" tam odnajdziesz swoje idee.

kwestiawyboru

No właśnie, dokąd? Skoro ludzie za normalną rzecz uznają kopulowanie nastolatek, z kim popadnie. O starszych kobietach też można by co nieco powiedzieć.

yadin

Ty nie kumasz, że to film i tak naprawdę oni ze sobą nie spali, nie? :D

kwestiawyboru

Kto wie, z kim już wtedy sypiała prywatnie.

yadin

No i co Cię to obchodzi? Nie Twoja pochwa ani szyjka macicy ani usta ani ręce :D ogarnij się i uświadom sobie, że materacem i tak nie będziesz

kwestiawyboru

Obym nie musiał. Wolę jednak pamiętać, że to brudna kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones