PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1142}

Psy

7,7 212 070
ocen
7,7 10 1 212070
7,3 41
ocen krytyków
Psy
powrót do forum filmu Psy

Obejrzałem niedawno pierwszy raz, wiem że późno, ale...

...zepsuć tak dobrze zapowiadający się film to trzeba naprawdę mieć niemały talent. Pan
Pasikowski jest w tym chyba mistrzem bo czegoś takiego to ja nie widziałem w życiu. Po
scenie w hotelu myślałem że oglądam świetny film sensacyjny produkcji polskiej, niestety na
tej scenie się skończyło bo później to już była jakaś breja nie wiadomo o czym że już o scenie
finałowej nie wspomnę. Film się skończył zanim się zaczął, w pewnej chwili ja nie wiedziałem
co oglądam, kto jest po czyjej stronie ani nawet kto jest głównym bohaterem. Linda nie był
twardzielem a wrażliwym bezradnym chłopcem.
Teraz się bunkruję za nasypem ochronnym przed zbliżającą się falą krytyki.

ocenił(a) film na 10
viciu_080

nikt ci nawet nie odpowie bo szkoda słowa pisanego na takie wypociny

ocenił(a) film na 9
viciu_080

W tą bezradnością to bym się nie zagalopowywał. Interpretacja psów jako filmu akcji jest krzywdząca, choć parę scen rzeczywiście było majstersztykiem sensacji. Druga rzecz, że jeśli po oceniasz dobry film sensacyjny jedynie po klasowych zabójcach wyłaniających się z cienia lub wymyślnych ranach postrzałowych, negując istotę wątku fabularnego to sorry ziomek, ale ja zakończę w dyskusję w tym punkcie. Jeśli jest inaczej to masz spojler: nońcówka w kontekście pierwszych scen rzeczywiście pozostawia sporo do życzenia, ale jeśli mówisz o breji to chyba trzeba powtórzyć seans. Spójrz na psy (sic!) w kategoriach walki o przetrwanie, zdolność adaptacji w nowych realiach, poczucia przynależności, wierności zarówno stadnej jak i wierności zasadom.

yubby

pif paf a w moich uszach czuje strach https://www.youtube.com/watch?v=LkSa-4gxjXM :P

viciu_080

to coś Ci powiem. Ja Ci wyjaśnię kto był po czyjej stronie.
1. Franz był po stronie prawdy
2. Olo był po stronie bandytów po tym jak go wyrzucili z policji, był postacią tam bardzo tragiczną i uwikłaną
3. Gross był bandytą
4. Mjr Bień był po stronie praworządnej Nowej odbudowanej III RP
5. reszta chłopaków robiła swoje
6.Angela to była zwykłą "głupią ci...."
coś więcej?
Jak gre weszły pieniądze i ci....unie to krew się polała, proste. Dla mnie film ma klimat, jeśli czegoś jeszcze nie rozumiesz, zapraszam na priva.
pozdr

ocenił(a) film na 8
Bawidamek_filmaniak

Nie tłumacz facetowi filmu. Nie zrozumiał to jego problem i niech sobie ocenia jak chcę i myśli co chcę. Ogólnie to wstyd o tym pisać, że nie rozumie filmu. viciu_080 oglądaj teledyski jak filmy są za trudne.

viciu_080

Obejrzałeś film 20 lat za późno...

ocenił(a) film na 10
viciu_080

Ja dziś obejrzałem pierwszy raz i strasznie mi się podobał.
Klasyka polskiego kina.No i te niezapomniane teksty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones