PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1142}

Psy

7,7 211 939
ocen
7,7 10 1 211939
7,3 41
ocen krytyków
Psy
powrót do forum filmu Psy

Plenery z filmu.

ocenił(a) film na 10

Poszukuję namiarów na konkretne miejsca, w których kręcone były sceny Psów. Np. gdzie
znajduje się willa Franza (a właściwie jego żony). Gdzie kręcono scenę palenia akt (tę podczas
dnia). Gdzie jest motel, w którym Gross pozabijał chłopaków?

ocenił(a) film na 10
bogdanjacek

Wiem, że Film kręcono w Piotrkowie Trybunalskim, Łodzi, Warszawie oraz we wsi Tworzyjanki (Polska). Ten hotel to nie słynny hotel Grand??

ocenił(a) film na 10
frycio80

Skopiowałeś jedną z ciekawostek z filmwebu. Mogłeś ją chociaż w cudzysłów zamknąć skoro to nie Twoja wiedza. Btw. udało mi się wyszukać, że filmowy Motel Max to budynek Wydziału Budownictwa, Architektury i Inż. środowiska Politechniki Łódzkiej

ocenił(a) film na 9
bogdanjacek

Sceny z chemikiem kręcono w Hotelu Europejskim w Warszawie

ocenił(a) film na 10
marekwoz

To już wiadomo. Sam bym na to wpadł. Napisałem to samo na filmwebie, bo co ja miałem napisać. Ja wiedziałem, że w Łodzi i Warszawie (bo niby gdzie indziej Władek mam wyreżyserować film), ale w Piotrkowie Trybunalskim to nie wiedziałem.

ocenił(a) film na 8
frycio80

Scena pościgu za furgonetką, w której uciekali Franz i Młody oraz Wolf, była kręcona w miejscowości Lichawa, między Łaskiem a Widawą. Dom w Terespolu, w którym z ruskimi pili gorzałkę i liczyli forsę, a później właśnie uciekali, to stary rynek w Widawie (wszystko to woj. łódzkie, okolice Łasku). Do dzisiaj te miejsca praktycznie się nie zmieniły.

ocenił(a) film na 8
kkrzycho

jeżdżąc tam niemal codziennie, zawsze w tym miejscu mam te sceny przed oczyma :)))

bogdanjacek

ma ta sama zagwozdke!

bogdanjacek

Sceny z Motelu, gdzie Gross zastrzelił chłopaków były kręcone w Łódzkiej ASP

bogdanjacek

Sceny w willi były kręcone w Konstantynowie łódzkim !

kriss_rakowski

Willa Braci słaby to Tworzyjanki pod Koluszkami, jakieś 22 km na wschód od Łodzi . Willa teraz malo widoczna z ulicy, zarosło krzakami.

bogdanjacek

Willa Franza - Tkacka 17a, Łódź

ocenił(a) film na 10
bogdanjacek

Słyszałem, że palenie akt operacyjnych kręcono w Szczęśliwicach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones