PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1142}

Psy

7,7 212 037
ocen
7,7 10 1 212037
7,3 41
ocen krytyków
Psy
powrót do forum filmu Psy

Oglądałem już to chyba 10 razy mając lat 18, 25, 30 i niedawno i cały czas jestem pod wrażeniem.
Każdy dialog, symbolika, muzyka Lorenca. Uwielbiam ten film (ale może nie jestem obiektywny bo
to może jest kino dla facetów i to jeszcze tych z przełomu, którzy kumają i komunę i czasy kilka lat
po tejże).

użytkownik usunięty
Ender69

Film jest porywający ze względu na dobre role Cezarego Pazury i Olafa Lubaszenki.

ocenił(a) film na 9

a Franc, Olo i major Gross z Lublina? :-)

użytkownik usunięty
Ender69

To proste Linda mało gra, jest już w pewnym wieku (61 lat), Kondrat wyszedł z gry, Gajos to dziadek, dobrze gra, ale w sensacyjnych, go jako macho już raczej nie zobaczymy.

Olaf i Pazura mają jeszcze szansę coś ugrac, ale pytanie tylko czy coś będzie do grania?

Psy 3 nie powstaną, to pewne, Pasikowski to mówił. Demony wojny według Goi 2 też nie, chcoiaż był do tego filmu scenariusz.

ocenił(a) film na 10
Ender69

Film jest na 10szkę bo mówi o ponad czasowych sprawach jak przyjaźń i miłość i zdrada.Takich filmów juz sie nie robi i czasy już jakieś takie nieciekawe się zrobiły tylko sex,niemoc i bezradność

ocenił(a) film na 8
Ender69

Ze smutkiem stwierdzam, przeglądając wypowiedzi na forum, ze to jednak jest film tylko dla tych, którzy nie tylko, jak napisałeś, "kumają komunę", ale kumają cokolwiek poza dzisiejszą filmową sztampą. Wypowiedzi mające udowodnić, że film jest kiepski ponieważ 'są w nim tylko dwie strzelaniny', najlepiej prezentuje rozumienie współczesnego odbiorcy o czym film traktuje (nie tylko ten konkretny, ale każdy mówiący o czymś więcej niż "sex i łubu du"). Podbudowuje mnie fakt, że są wyjątki od tej reguły. A muzyka Lorenca naprawdę wspaniała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones