PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 222 019
ocen
6,8 10 1 222019
5,5 33
oceny krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń

Film kiepski.

użytkownik usunięty

Ci co się nie znają niech się nie odzywają. Film nie jest zachwycający, jest kiepski. Dźwięki w niektórych miejscach są kompletnie beznadziejne, ujęcia słabe (szczególnie ujęcie na ŻARÓWKĘ w celi???), gra aktorska... No cóż jak to w Polsce. Po skończeniu szkoły jadę do LA z wujkiem, bo tu nie da się normalnie pracować nad filmami. Uwierzcie mi, wiem co mówię.

ocenił(a) film na 1

W 100% popieram tą wypowiedz! Film jest bardziej niż kiepski! Typowy polski nieudolnie nakręcony film!

ocenił(a) film na 4

Dżizas... "Film nie jest zachwycający, jest kiepski." To stwierdzenie nawet w połowie nie oddaję tego jakie miałem wrażenie po jego oglądnięciu... Jak dla mnie to po raz kolejny żałuję, że ujemnych not nie ma... A kasę na ilość sztucznych flaków rozbryzgujących się na ekranie, można by podzielić pomiędzy 5 wysokobudżetowych polskich filmów... A co do stwierdzenia, że tu filmów nie można robić... cóż niektórym się udaję co więcej robią to naprawdę nieźle... chyba kwestia talentu i determinacji (pól na pół :D )...

użytkownik usunięty
rumikon

Nie da się robić. Byłem na planie Popiełuszki... ;)

Odezwali sie znawcy filmow ...jakbys mial pojecie o kinie to profesjonalny komentarz bys napisal a nie taki na poziomie statysty albo pomocnika pana od dekoracji...

użytkownik usunięty
wiktorpoczta

wiktorpoczta, jeżeli ci chodzi o mnie to znam się na kinie. Ty jakoś nie napisałeś tu komentarza, tylko krytykujesz nas. Lepiej się nie odzywaj a jak już musisz to napisz normalny komentarz dotyczący filmu.

ocenił(a) film na 1

racja film jest strasznie słaby, obejrzeć go można raz i dość, na więcej tortur człowiek nie zasługuje, chyba że lubi. I wielka tragedia i dramat bo film oparty na prawdziwej zbrodni, fakt, ten film to dramat, i nie tylko z gatunku ale i z fabuły,gry aktorskiej i montażu. Bardziej fascynujące było by nakręcenie operatora koparki podczas codziennej pracy.

Grzesiubb

Film warty obejrzenia, ważne jest jaką historię opowiada (nie będe tu wnikał czy Wajda stworzył go by natrzepać siana czy dla wiedzy Polaków - bo mam o nim wyrobione zdanie). Natomiast apel do Luksiba, skoro tak znasz się na filmach i potem jedziesz do Stanów tworzyć bo tu nie ma warunków to czekamy wytrwale na porządna wersje Katynia lub np. na film o Kosciuszce bądz innych wielkich Polakach. Zobaczymy na co Cie stać.

ocenił(a) film na 7
puchaczo_o

no warty obejrzenia ale dopiero na końcu sie coś dzieje ciekawego i pokazane jhest jak to było bo na początku filmu aż do prawie do końca nic sie nie działo dopiero na końcu coś ruszyło:)

użytkownik usunięty
puchaczo_o

Puchaczo, postaram się jak najlepiej. :P Btw. mój wujek ma w planach coś o polskim królu. ;)

użytkownik usunięty

Po części się zgadzam, bo się zawiodłam. Ciekawy temat na film, no i niewykorzystany zupełnie... Spodziewałam się, że będzie lepszy, ale cóż... No a poza tym gra Żmijewskiego do mnie po prostu nie przemawia :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones